Виставка «Освіта за кордоном 2013». Журнал Стіна рекомендує

Виставка «Освіта за кордоном» відбудеться у Києві та Одесі:

Одеса — 1 березня, 14:00-18:00, готель «Александровский»: м. Одеса, проспект Олександрівський 12, біля «Книжки»;

Київ — 2 березня,12:00-18:00, готель «Алфавіто»: м. Київ, вул. Предславинська 35-Д, ст. метро «Палац Україна».

У виставці приймають участь освітні заклади Європи, Великої Британії, Канади та США.

Протягом виставки ви отримаєте індивідуальні консультації у представників закордонних навчальних закладів. Ви дізнаєтесь про програми мовних таборів за кордоном, навчання у середніх школах, підготовки до вступу в університети та програми вищої освіти за кордоном.

Також студенти, учні та їх батьки зможуть відвідати  презентації шкіл та університетів, представлених на виставці.

В ході виставки ви зможете отримати  вичерпну інформацію про навчання в інших навчальних закладах від консультантів агенції А-пріорі.

On-line РЕЄСТРАЦІЯ!

Освіта та кар’єра – 2013. Молодіжний журнал «Стіна» запрошує

Організатори виставок Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України.

Виставка проходить за підтримки Посольства Франції в Україні, Посольства Канади в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії в Україні, агенції Campus France, DAAD, British Council, Гете Інституту в Україні.

Програмою виставки передбачено проведення семінарів та «круглих столів» з проблем міжнародного співробітництва в галузі освіти та впровадження сучасних технологій, презентації вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді.

Чому саме виставка «Освіта та кар’єра»:

 • найбільша освітня виставка в Україні за кількістю реальних учасників та відвідувачів;
 • більше 10000 відвідувачів за 3 дні роботи виставки;
 • виставка традиційно проходить у «серці» Києва в Українському домі 
  (вул. Хрещатик, 2);
 • офіційний каталог безкоштовно розповсюджується серед відвідувачів виставки;
 • широкомасштабна рекламна кампанія в провідних газетах та журналах, метрополітені, Інтернеті, по всіх школах Києва та Київської області, розміщення інформаційних повідомлень через Direct mail;
 • нагородження учасників виставки – переможців у номінаціях гран-прі, золотими та срібними медалями;
 • виставка «Освіта та кар’єра» є найбільшою виставкою за кількістю забудованої площі та виставкових майданчиків серед освітянських виставок в Україні;
 • щорічно у виставці приймають участь понад 50 закордонних вищих навчальних закладів;
 • виставка «Освіта та кар’єра» – перша освітянська виставка, що з 2008 року має статус міжнародної згідно з дорученням  Кабінету міністрів України.

Виставка традиційно розміщується на двох поверхах Українського дому. На стендах працюють представники українських та закордонних навчальних закладів, проходять консультації з відвідувачами та обмін досвідом.  Із року в рік масштабність та представницький розмах виставки впевнено зростає.

Учимся гармонии. Разговор в прямом эфире

21 февраля  2013 года (четверг),
в 18:00 на телеканале  КГР ТРК в программе «СВОБОДА МЫСЛИ С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ» будет обсуждаться тема:»Не перевелись ли настоящие мужчины?». Гость программы, координатор молодёжного журнала «Стена», журналист, историк, член Ассоциации философского искусства Костылева Наталья

21 февраля  2013 года (четверг),

в 18:00 на телеканале  КГР ТРК в программе «СВОБОДА МЫСЛИ С НАЗИПОМ ХАМИТОВЫМ» будет обсуждаться тема:»Не перевелись ли настоящие мужчины?». Гость программы, координатор молодёжного журнала «Стена», журналист, историк, член Ассоциации философского искусства Костылева Наталья