ФОРУМ ВІДКРИТОЇ ОСВІТИ

ГОЛОВНА ТЕМА ФОРУМУ «ОСВІТА ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО В СВІТІ, ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ».

 ПРОГРАМА ФОРУМУ

  1. Філософія відкритої освіти, існуючі зразки і напрями подальшого розвитку відкритої освітньої практики.
  2. Майбутнє країни крізь призму розвитку освіти. Проектування нової школи як основа перетворення суспільства.
  3. Шляхи розв’язання кадрових проблем в освітній сфері. Учитель чи тьютор?
  4. Криза в системі управління освіти. Чи є альтернатива?
  5. Школа і батьки. Чи готова батьківська спільнота стати замовником освітніх послуг?

 Спеціальною темою Форуму стане «Роль і вплив засобів масової інформації на ситуацію в освіті. Чи існує в країні освітня журналістика?» 26 жовтня буде проведена дискусія на цю тему.

У Форумі візьме участь Артем Соловейчик (Москва) – головний редактор  Видавництва «Первое сентября». Видавництво є великою корпорацією, що випускає 22 педагогічних газети (http://1september.ru). Артем Симонович Соловейчик, син і продовжувач справи свого батька, видатного журналіста і просвітителя Симона Соловейчика, проведе майстер-клас для українських журналістів і педагогів.

Спікери Форуму – президент Українського педагогічного клубу професор В. А. Нікітін, директор Центру тестових технологій і моніторингу якості освіти професор І. Л. Лікарчук, президент Міжрегіональної тьюторської асоціації професор Т. М. Ковальова (Москва), автор світового бестселера «Революція у навчанні» Гордон Драйден (Нова Зеландія).

 На Форумі буде презентований Центр відкритої освіти комплексу «Дивосвіт».

Робота Форуму буде транслюватися в мережі Інтернет.

 

Молодіжний журнал «Стіна» запрошує на презентації в рамках виставки «Інноватика в сучасній освіті»

18 жовтня 2011 року о 12-00 відбудеться презентація першого в Україні підручника для школярів, студентів та вчителів „Створення друкованого видання з нуля. Практичні заняття”. Презентує автор підручника, головний редактор Молодіжного журналу „Стіна”, лауреат міжнародного рейтингу популярності „Золота фортуна” Анастасія Правдивець. Підручник в електронному вигляді можна буде отримати безкоштовно.

 18 жовтня 2011 року о 14-00 відбудеться презентація першого в Україні підручника для школярів, студентів та вчителів „ІТ-технології та Інтернет-журналістика. Методичні рекомендації для журналістів-початківців (рекомендовано для роботи в школі)”. Презентує автор підручника, координатор Молодіжного журналу „Стіна”, лауреат міжнародної премії в галузі інтернет-журналістики Yousmi WebJournalism Awards’09 Наталія Костилєва. Підручник в електронному вигляді можна буде отримати безкоштовно.

 19 жовтня 2011 року о 12-00 відбудеться презентація нового видання Асоціації історичної правди ім. М.П. Ковальського „Обранці Кліо” для істориків, вчителів та любителів історії. Видання ви зможете отримати одразу після презентації.

 20 жовтня 2011 року об 11-00 відбудеться презентація школи юнкорів при Молодіжному журналі „Стіна” та запис до групи на новий навчальний рік 2011-2012. Навчання в школі безкоштовне і здійснюється у два способи: для представників інших міст дистанційно, для киян щосуботи з 11-00 до 14-00 на базі Київського палацу дітей та юнацтва.

Адреса Палацу дітей та юнацтва (місце проведення виставки): вул.І. Мазепи, 13. Їхати: метро до ст «Арсенальна». Виставка працює з 10-00 до 18-00