В Острозькій Академії презентували «150 Святинь Великої Волині»

Фотоальбом, який виданий у рамках мистецького проекту «До футбольного Олімпу шляхами Великої Волині», вміщує кращі зразки іконопису, живопису, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва та стародруків від ХІІ до ХХ ст., що походять з території Рівненської, Волинської, Львівської, Тернопільської, Житомирської та Хмельницької областей.

150 найцінніших пам’яток культурної спадщини автори вибрали з музейних експозицій, приватних колекцій, храмів та запасників. Фоторепродукції, верстку та видання альбому здійснив Олександр Харват, написання текстів та науковий підбір експонатів – Микола Бендюк та Віктор Луц.

Логічним продовженням проекту стане видання другого фотоальбому «Шляхами Великої Волині», до якого увійдуть нерухомі пам’ятки культури та мальовничі краєвиди Волині.

На Чемпіонаті Європи з футболу у 2012 році буде чимало іноземних туристів. Більшість з них їхатиме із західних кордонів саме дорогами Великої Волині. На думку авторів, видання стане гарною візитівкою нашої держави та сприятиме ширшому пізнанню Волинського краю.

Видання орієнтоване на краєзнавців, пошановувачів мистецтва, науковців та гостей краю.

Олексій КОСТЮЧЕНКО