Іван Вакарчук знову став ректором Львівського національного університету ім. І. Франка

Нагадаємо, Іван Вакарчук був єдиним кандидатом на посаду ректора ЛНУ. 25 березня на конференції представники трудового колективу ЛНУ імені Івана Франка Вакарчука вибрали ректором і рекомендували Міністерству освіти та науки затвердити його кандидатуру та підписати з ним договір на 7 років.

Крім того, 8 травня під час урочистої сесії Львівської міської ради з нагоди Дня міста екс-міністр освіти і науки України Іван Вакарчук отримав почесне звання «Львів’янин року».

Нагадаємо, Іван Вакарчук вже був ректором Львівського національного університету імені Івана Франка з 1990 року. Під час влади «помаранчевих» обіймав посаду міністра освіти і науки.

Семінар з управління персоналом від Procter Gamble и

28 травня 2010 року в головному київському офісі компанії Procter Gamble и відбудеться семінар для студентів під промовистою назвою «Криза: небезпека та можливості. HR створює конкурентні переваги для бізнесу в часи нестабільності ».

Протягом одного насиченого дня на студентів чекає безліч цікавої та корисної інформації:

  • Ви зможете дізнатися про системи і методи компанії P и G у сфері підбору та розвитку, мотивації та утримання персоналу;
  • дізнаєтесь більше про роль відділу управління персоналом при стратегічному плануванні, особливо в умовах фінансової кризи;
  • з’ясувати, що таке SWOT-аналіз та яка його особлива роль у кризові часи;
  • поставити запитання найкращим фахівцям компанії в галузі HR.

Семінар буде особливо цікавим для успішних талановитих студентів, які мріють про кар’єру в галузі роботи з персоналом у міжнародній компанії. Він покликаний допомогти студентам визначитися зі своїм професійним майбутнім та розказати більше про специфіку роботи у НR-відділі P и Г.

Бути членом команди HR професіоналів однієї з найбільших міжнародних компаній — це велика відповідальність. Робота у відділі потребує витривалості, стриманості, тактовності, уважності та здібностей до аналітичного мислення. Адже від стратегічного мислення та проактивного підходу відділу управління персоналом залежить злагодженість роботи усієї компанії, а отже — її прибуток та успішний розвиток.

До участі у семінарі запрошуються студенти 3-5 курсів вищих навчальних закладів з усієї України зі знанням англійської мови, які мають лідерські здібності і комунікативні навички та зацікавлені в роботі з людьми. Нагадуємо, що семінар відбудеться 28 травня 2010 року в головному офісі компанії P и Г.

ХІІІ міжнародна науково-практична конференція «Екологія. Людина. Суспільство »

Місце проведення: Науково-технічна бібліотека НТУУ «КПІ», зала № 12

10,00 — 10,10 Вітальне слово заступника голови оргкомітету конференції
Бенатов Данило Емилович,
Старший викладач,
НТУУ «КПІ»
10,10 — 10,20 Вітальне слово голови оргкомітету конференції
Проф. Варламов Геннадій Борисович,
Проректор з науково-педагогічної роботи,
НТУУ «КПІ»
10,20 — 10,30 Вітальне слово декана ІХФ Панов Євген Миколайович
10,30 — 10,40 Голова Державної екологічної інспекції Міністерства охорони навколишнього природного середовища України Жила Павло Броніславович
10,40 — 11,50 Вітальне слово завідуючого кафедри Екобіотехнології та біоенергетики Факультету біотехнології та біотехніки Проф. Кузьмінський Євген Васильович
11,50 — 12,00 Вітальне слово голови НТСА НТУУ «КПІ»
Пасічний Олексій,
аспірант,
НТУУ «КПІ»

Літня школа «Досягнення та застосування сучасної інформатики, математики та фізики» (AACIMP–2010)

  Навчальна програма AACIMP-2010

Заняття Літньої школи проходять у формі лекцій, семінарів, практичних занять, дискусій у рамках чотирьох напрямів («стрімів»):

  • прикладна математика (курси: дослідження операцій, логістика, математичне моделювання, фінансова математика);
  • сталий розвиток (курси: енергозберігаючі матеріали, економічні та соціальні аспекти сталого розвитку, сталі технології);
  • фізика, хімія і живі системи (курси: нейромоделювання, хемоінформатика, астрофізика);
  • інформаційні технології (курси: сучасні технології програмування, комунікаційні системи, IT-менеджмент).

Викладачі AACIMP-2010

Викладачі AACIMP-2010 ― науковці з відомих університетів Німеччини, Франції, Бельгії, Швеції, Литви, Польщі, України, Росії, Туреччини, США, а також провідні спеціалісти відомих світових компаній, таких як Microsoft, Intel, Cisco, Sitronics та багатьох інших. Учасники Літньої школи мають можливість вже сьогодні дізнатися з перших вуст те, про що світ дізнається лише завтра.

Культурна програма AACIMP-2010

Якщо Ви бажаєте отримати нові знання та яскраві враження, знайти нових знайомих, дізнатися більше про культуру та історію України та стародавнього Києва ― приєднуйтеся до Літньої школи. Час, який ви проведете у Києві на AACIMP-2010, буде захоплюючим і незабутнім.

Хто може брати участь

Студенти, аспіранти, молоді науковці та фахівці (до 35 років).

Реєстрація

Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті AACIMP‑2010. Рішення про можливість Вашої участі у Літній школі приймає Програмний комітет протягом місяця з дня реєстрації.

Ранній термін реєстрації ― до 1 червня.

Пізній термін реєстрації ― до 1 серпня.

Реєстраційний внесок

Реєстраційний внесок включає вартість навчальної та культурної програми, інформаційних матеріалів та сувенірів Літньої школи.

Вид внеску Учасники з України Учасники з інших країн
«Ранній» внесок (при реєстрації до 1 червня) 50 EUR 100 EUR
«Пізній» внесок (при реєстрації до 1 серпня) 70 EUR 120 EUR

Проживання та харчування

Учасники AACIMP-2010 можуть додатково оплатити проживання та харчування на час проведення Літньої школи на спеціальних умовах, які пропонують організатори.

Вартість проживання (12 діб, гуртожиток НТУУ «КПІ») ― 60 EUR.

Вартість харчування (12 діб, 3 рази на день) ― 85 EUR.

Контактна інформація

Україна, Київ, 03056, пр. Перемоги, 37, корп.1, к.299(15),
Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Наукове товариство студентів і аспірантів
+38 044 454 92 43 (тел./факс)

summerschool@ssa.org.ua

Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

(з питань участі)

partners@ssa.org.ua

Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script

(з питань співробітництва та підтримки)

Всі деталі реєстрації, правила участі та оплати, інформацію про курси Ви можете знайти на сайті літньої школи AACIMP-2010.